top of page
Search

Svatba - CateringCo ano a co ne? Kdo má co rád, jaké má kdo alergie, aby toho jídla bylo dost ....... a milion dalších otázek Vám určitě běží hlavou.


Jídlo, které Vy sami milujete. Připomíná Vám Vaše začátky, první dovolenou, vůně a chutě, které jste objevili společně.

Nikdy se nezavděčíte všem!!! Tak pro tento den myslete na to, co máte rádi Vy!


Nyní k samotnému cateringu. Jak to vidím já, jako Sales managerka cateringu Mummies and Daddies delicious food and cheesecakes?

  • Nemějte přehnané nároky- nemůžete mít všechno, tedy pokud neplánujete svatbu za miliony:)

  • Specifikujte Vaši představu - milujete Itálii, Francii, Španělsko - řekněte to!!! nabídka pro Vás bude připravena na míru a nebudete muset procházet moratoriem, že vlastně nikdo Vám nerozumí.

  • Určete si Budget - catering není zadarmo a vždy vycházejte z cen, které by jste zaplatili za stejné jídlo v restauraci ( nestane se Vám, po té, že cena bude přemrštěná a nebo opačně, nebudete překvapeni Vy sami)

  • Nenechávejte výběr cateringové společnosti na poslední chvíli, ale porozhlížejte se po cateringových společnostech minimálně 1/2 roku před datem svatby. Pamatujte, že všechno musíte schválit, ochutnat, naplánovat a mít plán B:)

  • Prohlídka místa, kde svatbu plánujete se zástupcem cateringové společnosti je nezbytná - ptáte se proč. Kdo je připraven, není překvapen! To platí i pro zázemí cateringu. Místo, vybavení, vzdálenosti, doprava atd. Rozhodně nechcete přeci v DEN D:) poslouchat větu, to jste nám, ale neřekli! Každá profi cateringová společnost, si o prohlídku rozhodně řekne sama.

  • Příprava, průběh a úklid cateringu. Opět velmi důležité 3 fáze, které je nutné naplánovat a vy je musíte schválit. Pokud tvořím nabídku pro klienty já, vždy s nimi probírám kompletně průběh a plán jejich svatby. Den předem a nebo i více, podle velikosti svatby a počtu svatebčanů a to právě proto, abychom případně zajistili i občerstvení pro subdodavatele, kteří na svatbě zajišťují například technické vybavení, nebo zábavu. Po té si se svatebčany projdu svatební den, kdy se vše řídí časem obřadu a po té následující den, abych věděla, zda novomanželům budeme případně zajištovat catering i 1. den manželský. Opět nenechte nic bez povšimnutí, profesionalita cateringových společností se samozřejmě liší, úplně stejně jako v jiných oborech.


Pokud budete mít pocit, že je toho mnoho, zavolejte  +420737818694 , napište info@mummiesdaddies.com. Konzultace se mnou jsou zdarma.  

Poradíme Vám s výběrem jídla, co je důležité a co není, Co je pro Vás to nejlepší.


Váš svatební den doplníme a rozjasníme tím nejlepším jídlem a pitím. Skvělou, profesionální, usměvavou obsluhou a naprostým klidem, jelikož Vaše důvěra pro nás to nejdůležitější.


Těším se na Vás já Bc. Monika Jožková Sales&Marketing managerka a celý tým Mummies and Daddies delicious food and cheesecakes cateringu.

69 views0 comments

Comments


bottom of page